Është Roma anti-Juve, Milani gabon dhe paguan shtrenjtë (VIDEO)

Roma shpall zyrtarisht “kandidaturën” si rivale e Juventusit në garën për titullin kampion në Serinë A, pas fitores 1-0 ndaj Milanit në takimin përmbyllës të javës së 16-të. Në “Olimpiko” ishin miqtë milanezë ata që luajtën më mirë në pjesën e parë, por nuk ditën të shfrytëzonin rastet e krijuara. Madje në minutën e 27-të
Source: Sport