FOTO/ Merr fund makthi i Kaçes, trajneri: Nuk largohet nga PAOK

Ndeshjet si spektator në pankinë apo tribunë kanë marrë fund. Ergys Kaçe është kthyer përsëri sot në fushën e lojës, me skuadrën e PAOK, ku ai ka lënë gjurmë në të kaluarën dhe ku pritet të vijojë karrierën e tij. Mesfushori i përfaqësueses shqiptare luajti sot në ndeshjen e parë të raundit 1/16 në Kupën
Source: Sport