Milani humb duelin “Champions”, Napoli feston në “San Siro” (VIDEO)

Milani është mposhtur mbrëmjen e sotme në një ndeshje kyçe të luftës në Serinë A për një vend në Ligën e Kampionëve. Napoli ka arritur të dalë me tri pikë nga “San Siro” duke mposhtur me rezultatin 1-2 kuqezinjtë që zhgënjyen një numër të madh tifozësh në shkallët e stadiumit. Insinje dhe Kajehon në minutat
Source: Sport