FOTO/ Shako takon Moratin e Tohirin, Fakaj: Ku ia ke futur dorën?

Komentatori i njohur Dritan Shakohoxha ka qenë sot në tribunën e stadiumit “San Siro” ku ka ndjekur ndeshjen mes Interit dhe Lacios, të vlefshme për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë. Shako ka shfrytëzuar këtë rast për të bërë foto me dy figura mjaft të njohura të zikaltërve që kishte pranë në tribunë, ish-presidentët Masimo Morati
Source: Sport