Mema: Shpresoj që Tirana mos rrihet në derbi, të fokusohen te Kupa

Pak ditë më parë, nën drejtimin e tij, një prej skuadrave të akademisë bardheblu arriti të fitonte trofeun e Kupës së Shqipërisë për moshat U-17. Trajneri Sulejman Mema, në një intervistë për “Panorama Sport” e sheh derbin si një sfidë ku mentaliteti i duhur, qetësia dhe qartësia në këtë 90-minutësh mund të bëjë të mundur
Source: Sport