Day: March 5, 2017

7 shenja që partneri ju tradhton
Lifestyle

7 shenja që partneri ju tradhton

Jo të gjithë kanë fatin të kenë marrëdhënie të suksesshme dhe partnerë besnikë. Njerëzit që janë mashtruar kanë treguar se partneri i tyre i ka tradhtuar, nëpërmjet këtyre shenjave. 1. Ndryshon sjellje papritmas. 2. Ju nuk jeni e para që ju mashtron, zbuloni rastësisht se këtë gjë e ka bërë edhe […]

Dëmshpërblimet, aplikim për të përjashtuarit e 2009-s në fazën e re
Vendi

Dëmshpërblimet, aplikim për të përjashtuarit e 2009-s në fazën e re

Sipas projektligjit të ri, i cili do të kalojë për miratim në Parlament më 9 mars, për ish-të përndjekurit politikë që u përjashtuan nga procesi i dorëzimit të dosjeve në 2009-n, do të ketë një mundësi të dytë aplikimi. “Do të rihapet procesi për 320 ish-të përndjekur politikë që do […]

Këto të pasme do t’ju ngrejnë keq…mendjen tuaj seksuale
Lifestyle

Këto të pasme do t’ju ngrejnë keq…mendjen tuaj seksuale

Cindy Prado është një modele e re, me një trup fantastik. Bukuroshja bionde publikon fotografi të bukura dhe tërheqëse në llogarinë e saj në Instagram për ndjekësit e saj. Gazeta Express sjell për ju disa prej fotove më seksi të modeles së re nga Majami. Source: Lifestyle