Xhemi kapet ‘mat’ në Jug, tregon format dhe argëtohet në këtë mënyrë…

Moderatorja Xhemi Shehu është parë në plazhet e jugut këto ditë të para të muajit shtator.

Me sa duket ajo po i shijon ditët e fundit të pushimeve para se të nisë sezonin e ri të moderimit në TCH.

Me një fizik për t’u patur zili, Xhemi i ka rënë në sy paparazz-ëve të Panoramës.

Ajo është parë në shoqërinë e mikeshave dhe të shoqit duke u argëtuar në një lojë me letra.

Source: Lifestyle