Kulture

FOTO/ Ja aktoret më të nxehta që shkelën tapetin e kuq të Oscar 2017
Kulture

FOTO/ Ja aktoret më të nxehta që shkelën tapetin e kuq të Oscar 2017

Gjatë mbrëmjes së gjatë për ndarjen e çmimeve Oscar, Jennifer Aniston, Emily Ratajkowski, Kate Hudson dhe Kate Upton u konsideruan si personazhet më seksi që sunduan  tapetin e kuq. Paraqitja e tyre në ceremoninë më të rëndësishme të kinematografisë është parë  pozitive nga mediat. Blicet  e aparateve të shumta që […]

LIVE/ Ceremonia e çmimeve Oscar
Kulture

LIVE/ Ceremonia e çmimeve Oscar

Pas një sezoni të gjatë kompetitiv pritjeje, ceremoniae çmimeve Oscar do të vlerësojë artistët më të mirë të filmit, për këtë vit. Më poshtë, mund të ndiqni LIVE intervistat me aktorët në tapetin e kuq, si edhe ceremoninë e ndarjes së çmimeve.     Source: Kulture