Lifestyle

Lifestyle

Hamilton po fiton, por është në telashe me këtë super-vilë

Kampioni i F1, Lewis Hamilton, po kalon momente të mira në karrierë. Megjithatë, britaniku është në telashe me një ndërtues italian. Ai ka porositur një vilë me vlerë 3.5 milionë sterlina në Karaibe, një fole dashurie, të cilën e kishte projektuar për ish-të dashurën, Nicole Scherzinger. Vila me pesë dhoma […]

Lifestyle

Biznesmenia që del me djem të rinj: Ja përse e bëj

Një biznesmene 52-vjeçare thotë se ka dalë me më shumë se 250 djem të rinj në moshë. Britanikja Juney Smith thotë se kjo e mban të re. Ajo shton se meshkujt e moshës së saj janë të mërzitshëm dhe nuk kanë çfarë i ofrojnë. Sidomos ajo thotë se ata janë […]

Lifestyle

Pornostarja shkakton zemërim në Iran pas vizitës sekrete

Një aktore e filmave porno ka shkaktuar zemërim në Iran pasi zbuloi se kishte vizituar në mënyrë sekrete këtë vend për të bërë hundën operacion. Britanikja Candy Charms, e njohur për gjoksin e saj, postoi një foto me shami në kokë dhe syze. “Hunda ime nuk ishte e drejtë. Ata […]

VIDEO/ Momenti kur tre kullat “fundosen” për pak sekonda
Lifestyle

VIDEO/ Momenti kur tre kullat “fundosen” për pak sekonda

Kjo video e xhiruar në Blekpul të Anglisë tregon momentin e shembjes së kontrolluar të tre kullave. Kullat e famshme të qytetit ishin ndërtuar më shumë se 5 dekada më parë. Por në vend të tyre do të ndërtohet rreth 80 apartamente private dhe kënde lojërash. Muaj të tërë për […]