Lifestyle

Lifestyle

Michael Jackson është gjallë!

Michael Jackson ka disa vite që nuk është më midis nesh, por sozia e tij është gjallë dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sergio Cortes, siç shikohet dhe nga fotoja që ka postuar në Instagram, ngjan tmerrësisht shumë me yllin e ndjerë të muzikës. Në profilin e tij […]

Lifestyle

Kur pesha s’ka lidhje me dashurinë. Këto foto thyen kufijtë

Një çift të rinjsh të cilët kanë preferuar të mbeten anonim, kanë realizuar një set fotografik që në vetëm pak orë pas publikimit online, është bërë viral. Në foto shihet një vajzë mbi peshë e cila qëndron gjysmë e zhveshur mbi të dashurin e saj. Këto foto nuk u realizuan […]

Ik në Lenie
Lifestyle

Ik në Lenie

Nga Edison Ypi Je ngathtësuar duke ndenjur para televizorit dhe duke u marrë me celularin. Të duket sikur Shqipëria ka vetëm dallavere parlamentare, ahengje, këngë e valle. Lëviz. Shko diku. Për shembull në Lenie. Nisu drejt Elbasanit. Te “çeliku i kurvit” kthehu drejt Paprit. Aty afër do shohësh një burg. […]

Lifestyle

Çifi ndërton një shtëpi spektakolare… në pemë

Një çift britanik ka ndërtuar një shtëpi “luksoze” sipër mbi në pemë. Shtëpia e cila është një vilë e vërtetë, ka katër dhoma gjumi, një kuzhinë funksionale dhe një ballkon. Çifti ka përdorur një fantazi dhe kreativitet të paparë në këtë banesë origjinale, sa që aty çdo gjë duket si një […]

Lifestyle

Brenda shtëpisë ultra-luksoze 25 mln dollarëshe të Mayweather

Fitoi mbi 250 milionë dollarë pas triumfit ndaj yllit të UFC, Conor McGregor dhe tashmë Floyd Mayweather i ka bërë një “dhuratë” vetes. Për shumë persona, një shtëpi në Las Vegas dhe Miami do të ishte një sukses, por Mayweather nuk është si shumica e njerëzve dhe nuk është mjaftuar […]

Lifestyle

Majlinda Bregun zbulon një sekret mes e saj dhe vajzës simpatike…

Ish-deputetja e PD-së, Majlinda Bregu, së fundmi është tejet aktive në rrjete sociale. Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, ku duket me vajzën e saj Kejda. Kejda ka pak ditë që është larguar nga Shqipëria. Mesa duket vajza e saj studion jashtë Shqipërisë dhe , ish- deputetja është bërë […]